Elektro-Plast

DYSTRYBUTORZY

Aktualności

Drukuj
 • Nowe Rozdzielnice SRn 1x24

  10.11.2023

  Czy poznaliście już nasze nowe Rozdzielnice Natynkowe SRn 1x24 (N+PE)? Rozdzielnice wykonane są z tworzywa sztucznego ABS. Przystosowane są do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Rozdzielnice posiadają obudowę zamkniętą skrzynkową oraz przystosowane są do plombowania. W bocznych częściach obudowy posiadają przetłoczenia dla łatwego wprowadzenia przewodów bądź rurek instalacyjnych. Rozdzielnie zaopatrzone są w etykietę opisową z podziałką na 24 moduły. Posiadają również listwy zaciskowe N+PE. Elementem montażowym w rozdzielnicy jest wspornik TH 35/7,5 (Euroszyna), pozwalający na zamontowanie zabezpieczeń nadmiarowo - prądowych, wyłączników różnicowo - prądowych oraz innych aparatów elektrycznych.

  czytaj całość
 • IDEA Line - IP40

  25.09.2023

  Przedstawiamy NOWOŚĆ! Niesamowite Rozdzielnice Podtynkowe z serii IDEA Line z drzwiami metalowymi i stopniem ochrony IP40 w całości spełniające wszystkie standardy techniczne i jakościowe oferowane współczesnemu instalatorowi, maksymalną wszechstronność i łatwość montażu. Zostały zaprojektowane z myślą o instalacjach w sektorze usługowym i mieszkaniowym. Dostępne są w wersjach o pojemności od 14 do 70 modułów, możliwy montaż w ścianach prefabrykowanych (tj. płyta gipsowo-kartonowa, drewno, płyta wiórowa itp.) jak i konwencjonalnych litych. Wygląd został tak starannie zaprojektowany, aby idealnie dopasować się do każdego środowiska w pełni integrując się z dekoracjami dla biznesu, biur, sklepów, hoteli, domów i nie tylko.

  czytaj całość
 • ENERGETAB 2023

  29.08.2023

  Serdecznie zapraszamy na tegoroczny ENERGETAB - największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego dlatego nie mogło nas zabraknąć. ELEKTRO-PLAST Opatówek - hala N, stoisko nr 21. Będzie to wyśmienita okazja by zapoznać się z premierowymi odsłonami nowych serii oraz poszerzeniem oferty w popularnych dobrze znanych już seriach. Wstęp na targi jest bezpłatny po obowiązkowej rejestracji na www.energetab.pl ZAPRASZAMY!

  czytaj całość
 • 9 CZERWCA

  05.06.2023

  Szanowni Klienci, w dniu 9 czerwca 2023 roku nie będzie możliwości realizacji wysyłek oraz odbioru towarów w naszej firmie. Biuro oraz magazyn będą nieczynne. Wszystkie wysyłki są realizowane do dnia 7 czerwca 2023, a następnie wznowimy te działania od dnia 12 czerwca 2023 roku. Za wszelkie ewentualne niedogodności związane z tą sytuacją przepraszamy. Mamy nadzieję na Państwa zrozumienie i cierpliwość w tym okresie.

  czytaj całość
 • 2 MAJA

  26.04.2023

  w firmie ELEKTRO-PLAST Opatówek obowiązywać będzie dzień wolny od pracy. Uprzejmie prosimy o nieplanowanie dostaw oraz odbiorów towarów w tym terminie. Dodatkowo, pragniemy zaznaczyć, że nasze Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne w tym dniu. Z wyrazami szacunku, Zespół ELEKTRO-PLAST Opatówek

  czytaj całość
 • Wesołych Świąt

  05.04.2023

  W imieniu całej firmy ELEKTRO-PLAST Opatówek składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech święta wielkanocne staną się okazją do odpoczynku, a odradzająca się do życia przyroda przyniesie nadzieję na kolejne miesiące!

  czytaj całość
 • NOWY CENNIK

  20.02.2023

  Szanowni Klienci, chcielibyśmy Was poinformować, że od dnia 20.03.2023 nastąpi aktualizacja naszego cennika. Zmiana cen jest konieczna ze względu na wzrost kosztów produkcji/usług oraz innych czynników zewnętrznych. Jesteśmy świadomi, że taka decyzja może być dla Was niekomfortowa, jednakże chcielibyśmy zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać najwyższą jakość naszych produktów przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

  czytaj całość
 • INWENTURA

  27.12.2022

  Niniejszym informujemy, że firma ELEKTRO-PLAST Opatówek w okresie od 2.I.2023 r. - 5.I.2023 r. pracuje w ograniczonym zakresie (Inwentura). Żeby zapewnić Państwu terminową realizację dostaw, prosimy o zaplanowanie i złożenie zamówień do 29.XII.2022 r. Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane dopiero od 9.I.2023 r. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży: +48 62 7670 376, +48 600 070 411

  czytaj całość
 • NOWY CENNIK

  11.11.2022

  Uprzejmie informujemy, iż z dniem 12.12.2022 nastąpi aktualizacja naszego cennika. Zmienią się ceny na wybrane produkty z naszego asortymentu. Większość cen nie ulega zmianie. Zamówienia złożone do 9.12.2022 będą realizowane według dotychczas obowiązującego cennika lub do wyczerpania zapasów produktów w starych cenach. Ilość niektórych produktów w starych cenach może być ograniczona. W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi Regionalnymi Przedstawicielami Handlowymi lub z Biurem Obsługi Klienta.

  czytaj całość
 • 31 PAŹDZIERNIKA

  27.10.2022

  Uprzejmie informujemy, że 31 października 2022r. biura firmy oraz magazyn będą nieczynne. Wysyłki w tym dniu nie będą realizowane.

  czytaj całość