Poleć Serwis

zamknij
  • * pola wymagane
  • WYŚLIJ

Elektro-Plast

DYSTRYBUTORZY

KATALOG PRODUKTÓW 2021 17.05.2021

Drukuj 

Najnowszy katalog ELEKTRO-PLAST 2021 jest już dostępny! W katalogu znajduje się wiele nowości oraz wyjątkowych produktów, cieszących się od wielu lat uznaniem na rynku europejskim.

Na kartach nowego katalogu znajdziecie państwo bogaty wybór produktów mieszczących się w pojęciu techniki elektroinstalacyjnej, rozdzielnice natynkowe i podtynkowe, fotowoltaiczne, budowlane, puszki hermetyczne, instalacyjne i do złącza odgromowego, obudowy hermetyczne, tablice licznikowo-rozdzielcze, szeroki wybór produktów z techniki zamocowań, złączek elektrotechnicznych, wtyczek i gniazd. Jest dział regulacji i techniki chłodzenia oraz grzania.

W tegorocznej ofercie firmy znalazło się wiele nowości, dodaliśmy dział fotowoltaiki, NEOseries wzbogaciła się o wersję RH/UV. Pojawiły się nowe rozdzielnice multimedialne, rozłącznik bezpiecznikowy oraz ogranicznik przepięć. Dodaliśmy dwa gniazda, hermetyczne IP56 oraz kuchenne. Doszło kilka puszek, złączek i szybko-złączek. Szyny prądowe teraz także w wersji 4 rzędowej. Jest kilka nowych bloków rozdzielczych i wiele innych. Katalog ma przejrzystą, ujednoliconą formę. Znajdziemy w nim wymiary, parametry techniczne, dostępne kolory, zdjęcia i rysunki techniczne. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy docenili naszą markę za jakość produktów i obsługę klienta. Katalog jest dostępny w wersji papierowej oraz online. W wersji papierowej można go otrzymać w dobrych hurtowniach na terenie całego kraju. Online jest dostępny pod linkiem: KATALOG 2021.

ELEKTRO-PLAST, katalog produktów, technika elektroinstalacyjna, rozdzielnice, puszki, obudowy

lista aktualności