Poleć Serwis

zamknij
 • * pola wymagane
 • WYŚLIJ

Elektro-Plast

DYSTRYBUTORZY

Aktualności

Drukuj
 • Wesołych Świąt!

  16.12.2020

  Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

  czytaj całość
 • PRZERWA ŚWIĄTECZNA

  08.12.2020

  W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczno - noworoczną informujemy, że od dnia 24.12.2020 do 06.01.2021 nie będą realizowane żadne wysyłki towarów. Bardzo prosimy o składanie zamówień uwzględniając ten termin. OSTATNIE WYSYŁKI TOWARÓW Z MAGAZYNU „ELEKTRO-PLAST” BĘDZIEMY REALIZOWAĆ 23.12.2020 BARDZO PROSIMY O JAK NAJSZYBSZE PRZESYŁANIE ZAMÓWIEŃ ZAPLANOWANYCH DO KOŃCA 2020r/ BĄDŹ Z PLANOWANĄ REALIZACJĄ NA POCZĄTEK 2021 ROKU.

  czytaj całość
 • SZYNY PRĄDOWE

  25.11.2020

  Nasza oferta rozrosła się o nowe szyny prądowe - 4 rzędowe. Izolowane szyny zbiorcze zapewniają bezpieczne i trwałe połączenie aparatury modułowej niskiego napięcia w rozdzielniach elektrycznych. Profil szyny wykonany jest z PVC (izolacyjnego) a wkładka miedziana z miedzi elektrotechnicznej Cu-ETP. Stabilność pracy od -20 do +70 stopni Celsjusza. Materiały użyte do produkcji spełniają bardzo rygorystyczne parametry określone przez certyfikaty.

  czytaj całość
 • WSPORNIKI MONTAŻOWE

  18.11.2020

  Przedstawiamy kolejną NOWOŚĆ w naszej ofercie - Wsporniki Montażowe dedykowane do gniazd tablicowych. Dostępne są dwie wersje, WMGT230 do gniazd 230V z rozstawem otworów montażowych 39x39mm oraz WMGT400 do gniazd 400V z rozstawem otworów montażowych 70x70mm. Świetnie sprawdzą się np. jako element do rozdzielnic budowlanych dodatkowo chroniąc wkręty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: https://elektro-plast.pl/.../budowlane/akcesoria-budowlane

  czytaj całość
 • Rozdzielnice Fotowoltaiczne

  24.09.2020

  Dzisiaj przedstawiamy kolejną NOWOŚĆ - Rozdzielnice fotowoltaiczne! Wyposażone w aparaturę chroniącą panele fotowoltaiczne i falowniki PV w instalacjach fotowoltaicznych przed przepięciami w obwodach DC, zwarciami wywołanymi wyładowaniami atmosferycznymi. Warto także zauważyć doceniane na rynkach europejskich rozdzielnice NEOseries RH teraz w wersji z tworzywa (ASA) odpornego na UV, idealnie nadają się do montażu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Posiadają wysoki stopień ochrony IP65, stopień wytrzymałości mechanicznej IK07 oraz II klasę ochronności. Napięcie znamionowe obudowy wynosi 1500 V. Warystorowe ochronniki przepięć zapewniają klasę ochrony T1+T2 i gwarantują napięciowy poziom ochrony Up < 3,5 kV. Niezawodne złącza MC4 do podłączenia łańcuchów modułów oraz dławik PG-16 zwiększają szybkość montażu i bezpieczeństwo.

  czytaj całość
 • Ogranicznik Przepięć

  25.08.2020

  Przedstawiamy kolejną nowość w ofercie, Ogranicznik Przepięć BY7-40 o nr kat. 87.740. Jego główne zadanie to ochrona instalacji fotowoltaicznych, zabezpiecza moduły PV przed przepięciami łączeniowymi oraz wyładowaniami atmosferycznymi. Ogranicznik jest przystosowany do montażu na szynie TH35, zajmuje 54 mm szerokości (wielkość 3 modułów 18mm). Główne parametry techniczne potwierdzone deklaracją CE to: Iimp: 5kA, Imax: 40kA, In: 20kA, Uc: 1000VDC, Up: 3.5kV.

  czytaj całość
 • Rozdzielnice Budowlane

  17.08.2020

  Przedstawiamy NOWE Rozdzielnice Budowlane RB, zapewnią zasilanie w energię elektryczną na placach budowy, obiektach remontowanych, targowiskach, festynach, imprezach plenerowych i wszędzie tam gdzie wymagane jest tymczasowe korzystanie z energii elektrycznej. Rozdzielnice Budowlane RB wyposażone są w dwa gniazda siłowe 5P oraz trzy gniazda 230V 2P+Z. Posiadają okienko inspekcyjne pozwalające na dostęp do 9 modułów (Rozdzielnice nie jest wyposażona w moduły zabezpieczające). Gniazda są oprzewodowane i przygotowane do podpięcia pod zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe, Przewody N oraz PE są połączone na wspólnej listwie LZ dla układu sieci TN-S. W zestawie znajduje się dławik PG-16 oraz cztery zaślepki wkrętów montażowych. Wszystkie elementy składowe rozdzielnicy posiadają niezbędne badania według obowiązujących norm. https://elektro-plast.pl/oferta/rozdzielnice/budowlane

  czytaj całość
 • NOWY CENNIK

  03.08.2020

  Uprzejmie informujemy, iż w związku z poszerzeniem naszego asortymentu oraz korektą cen wybranych produktów, z dniem 1.09.2020 r. nastąpi aktualizacja naszego cennika. Prosimy o zapoznanie się z nowym cennikiem przesłanym na e-mail lub w dziale DO POBRANIA na www.elektro-plast.pl. Pozycje oznaczone na czerwono są wycofywane z oferty. Pozycje oznaczone kolorem żółtym zmieniają przynależność do grupy rabatowej / bonusowej.

  czytaj całość
 • BLOKI ROZDZIELCZE, ZŁĄCZKI

  13.07.2020

  Przedstawiamy nowe BLOKI ROZDZIELCZE oraz ZŁĄCZKI na szynę TH35. Bloki w wersji 192A (SDB-70) i 100A (SDB-25) z mosiężnymi wkładami MO-58 oraz złączki 100A (ZP-35) z wkładami AL/Cu. Wszystkie dostępne w trzech kolorach: szarym, niebieski i zielono-żółtym.

  czytaj całość
 • MULTIMEDIALNA PIĄTKA

  15.06.2020

  Przedstawiamy naszą multimedialną piątkę! Rozdzielnice multimedialne podtynkowe i natynkowe. Sprawdź elastyczność rozbudowy, wyposażenie w uchwyty, gniazdo, płytę montażową, panel multimedialny z otworami pod RJ45 KEYSTONE, rtv i gniazdo optyczne, część także w szynę TH.

  czytaj całość