Poleć Serwis

zamknij
 • * pola wymagane
 • WYŚLIJ

Elektro-Plast

DYSTRYBUTORZY

Aktualności

Drukuj
 • Rozdzielnice Fotowoltaiczne

  24.09.2020

  Dzisiaj przedstawiamy kolejną NOWOŚĆ - Rozdzielnice fotowoltaiczne! Wyposażone w aparaturę chroniącą panele fotowoltaiczne i falowniki PV w instalacjach fotowoltaicznych przed przepięciami w obwodach DC, zwarciami wywołanymi wyładowaniami atmosferycznymi. Warto także zauważyć doceniane na rynkach europejskich rozdzielnice NEOseries RH teraz w wersji z tworzywa (ASA) odpornego na UV, idealnie nadają się do montażu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Posiadają wysoki stopień ochrony IP65, stopień wytrzymałości mechanicznej IK07 oraz II klasę ochronności. Napięcie znamionowe obudowy wynosi 1500 V. Warystorowe ochronniki przepięć zapewniają klasę ochrony T1+T2 i gwarantują napięciowy poziom ochrony Up < 3,5 kV. Niezawodne złącza MC4 do podłączenia łańcuchów modułów oraz dławik PG-16 zwiększają szybkość montażu i bezpieczeństwo.

  czytaj całość
 • Ogranicznik Przepięć

  25.08.2020

  Przedstawiamy kolejną nowość w ofercie, Ogranicznik Przepięć BY7-40 o nr kat. 87.740. Jego główne zadanie to ochrona instalacji fotowoltaicznych, zabezpiecza moduły PV przed przepięciami łączeniowymi oraz wyładowaniami atmosferycznymi. Ogranicznik jest przystosowany do montażu na szynie TH35, zajmuje 54 mm szerokości (wielkość 3 modułów 18mm). Główne parametry techniczne potwierdzone deklaracją CE to: Iimp: 5kA, Imax: 40kA, In: 20kA, Uc: 1000VDC, Up: 3.5kV.

  czytaj całość
 • Rozdzielnice Budowlane

  17.08.2020

  Przedstawiamy NOWE Rozdzielnice Budowlane RB, zapewnią zasilanie w energię elektryczną na placach budowy, obiektach remontowanych, targowiskach, festynach, imprezach plenerowych i wszędzie tam gdzie wymagane jest tymczasowe korzystanie z energii elektrycznej. Rozdzielnice Budowlane RB wyposażone są w dwa gniazda siłowe 5P oraz trzy gniazda 230V 2P+Z. Posiadają okienko inspekcyjne pozwalające na dostęp do 9 modułów (Rozdzielnice nie jest wyposażona w moduły zabezpieczające). Gniazda są oprzewodowane i przygotowane do podpięcia pod zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe, Przewody N oraz PE są połączone na wspólnej listwie LZ dla układu sieci TN-S. W zestawie znajduje się dławik PG-16 oraz cztery zaślepki wkrętów montażowych. Wszystkie elementy składowe rozdzielnicy posiadają niezbędne badania według obowiązujących norm. https://elektro-plast.pl/oferta/rozdzielnice/budowlane

  czytaj całość
 • NOWY CENNIK

  03.08.2020

  Uprzejmie informujemy, iż w związku z poszerzeniem naszego asortymentu oraz korektą cen wybranych produktów, z dniem 1.09.2020 r. nastąpi aktualizacja naszego cennika. Prosimy o zapoznanie się z nowym cennikiem przesłanym na e-mail lub w dziale DO POBRANIA na www.elektro-plast.pl. Pozycje oznaczone na czerwono są wycofywane z oferty. Pozycje oznaczone kolorem żółtym zmieniają przynależność do grupy rabatowej / bonusowej.

  czytaj całość
 • BLOKI ROZDZIELCZE, ZŁĄCZKI

  13.07.2020

  Przedstawiamy nowe BLOKI ROZDZIELCZE oraz ZŁĄCZKI na szynę TH35. Bloki w wersji 192A (SDB-70) i 100A (SDB-25) z mosiężnymi wkładami MO-58 oraz złączki 100A (ZP-35) z wkładami AL/Cu. Wszystkie dostępne w trzech kolorach: szarym, niebieski i zielono-żółtym.

  czytaj całość
 • MULTIMEDIALNA PIĄTKA

  15.06.2020

  Przedstawiamy naszą multimedialną piątkę! Rozdzielnice multimedialne podtynkowe i natynkowe. Sprawdź elastyczność rozbudowy, wyposażenie w uchwyty, gniazdo, płytę montażową, panel multimedialny z otworami pod RJ45 KEYSTONE, rtv i gniazdo optyczne, część także w szynę TH.

  czytaj całość
 • NOWOŚĆ! DARP-96

  04.06.2020

  Przedstawiamy DARP-96, kolejną znakomitą Rozdzielnicę Podtynkową IP54. Przy głębokości 125mm i wymiarach 550x750mm w pełnym komforcie zmieści się do 96 modułów (4x24). Podstawowe zalety to bezpieczeństwo i dostępność do izolowanych szyn zbiorczych N+PE, funkcjonalność dzięki łatwemu wyjmowaniu na sankach aluminiowych szyn TH. II Klasa ochronności, IK07. Tak w skrócie prezentuje się nowa Rozdzielnica Podtynkowa DARP-96. Zapraszamy do zapoznania się z całą serią.

  czytaj całość
 • ZŁĄCZKI KABLOWE SPN

  25.05.2020

  Przedstawiamy kolejną NOWOŚĆ w naszej ofercie! Złączki kablowe SPN o wysokim stopniu szczelności IP68, znajdą zastosowanie przy bezpiecznych podłączeniach chroniąc przed wodą, przy naprawach obwodów elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych. Dedykowane są na place budowy, garaże, instalacje ogrodowe, itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

  czytaj całość
 • SZYBKOZŁĄCZKI CMK

  15.05.2020

  Przedstawiamy kolejną nowość w naszej ofercie. Tym razem świetny sposób na szybki oraz bezpieczny montaż przewodów elektrycznych. Szybkozłączki CMK nadają się do wszystkich rodzajów przewodów, jednodrutowych o przekrojach: 0.2 - 2.5mm2, - linkowych o przekrojach: 0.5 - 4mm2. Dodatkowym atutem jest wysoka zdolność przewodzenia prądu do 32A! Brak konieczności zarabiania końcówek, wystarczy podnieść dźwignię i wsunąć przewód, opuścić dźwignię i gotowe. Wygodne testowanie zapewniają dwa otowory pomiarowe.

  czytaj całość
 • Gniazdo Hermetyczne IP56

  04.05.2020

  Przedstawiamy kolejną nowość w naszej ofercie: Gniazdo natynkowe hermetyczne AVE IP56 z uchylną pokrywą. Na szczególną uwagę zasługuje fakt gwarantowanego zachowania stopnia ochrony IP56, także z podłączoną wtyczką! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  czytaj całość