ZAPYTAJ O PRODUKTY

zamknij
  • * pola wymagane
  • WYŚLIJ

Poleć Serwis

zamknij
  • * pola wymagane
  • WYŚLIJ

Zaloguj

zamknij

Elektro-Plast

Firma

DYSTRYBUTORZY

Kontakt

Drukuj

Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o.

POLSKA, 62-860 Opatówek
ul. Rogatka 14

e-mail: biuro@elektro-plast.pl
tel. +48 (62)76-70-673
tel. / fax. +48 (62)76-70-376

NIP: 968-089-31-01
REGON: 300432078
KRS: 0000266856

GPS: 51.742428, 18.176518

 znajdź nas Facebook

ZARZĄD

Henryk Krzywda
Prezes zarządu
Tadeusz Krzywda
V-ce Prezes ds. technicznych
Zdzisław Krzywda
V-ce Prezes ds. produkcji


ZAKŁAD PRODUKCYJNY

POLSKA, 62-820 Stawiszyn
ul. Szosa Konińska 4

DZ. SPRZEDAŻY / LOGISTYKA

Niedźwiady 24 k/Kalisza
POLSKA, 62-800 NIEDŹWIADY

tel. / fax. +48 (62) 76-70-376
fax +48 76-70-569
mob. +48 600 070 411

GPS: 51.799661, 18.092396

Krzysztof Płóciennik
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
e-mail: manager(@)elektro-plast.pl

Justyna Ulatowska
Specjalista ds.sprzedaży
e-mail: justyna@elektro-plast.pl

Grzegorz Borowicz
Przedstawiciel handlowy
+48 668358 458
e-mail: region1@elektro-plast.pl

Dariusz Mak
Przedstawiciel handlowy
+48 600 070 408
e-mail: d.mak@elektro-plast.pl

Krzysztof Basiorka
Przedstawiciel handlowy
+48 600 070 407
e-mail: region3@elektro-plast.pl

Aldona Osuch
Specjalista ds.sprzedaży
aldona@elektro-plast.pl

Małgorzata Jaśkiewicz
Specjalista ds.sprzedaży
gosia@elektro-plast.pl

Edyta Matlak

Specjalista ds.sprzedaży
edyta@elektro-plast.pl

Marta Mąkosza

Specjalista ds.sprzedaży
marta@elektro-plast.pl


DZIAŁ EXPORTU

Krzysztof Dolny
Specjalista ds. Eksportu
+48 668 234 654
export@elektro-plast.pl 

DZIAŁ KADR I KSIĘGOWOŚCI

Agata Jaśkiewicz
Z-ca Gł.Ksiegowego
e-mail: agata@elektro-plast.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Zbigniew Ławniczak
Doradca Techniczny
+48 795 566 943
biurotechniczne@elektro-plast.pl

Mapa Dystrybucji elektro-plast